Nedostatek času

S nedostatkem času zápasíme všichni. Všichni bychom chtěli svůj čas nafouknout a stihnout toho více. A to nejde. Přesto ale existují lidé, kteří jsou velmi úspěšní, přitom je nikdy nevidíme ve spěchu. Jsou příjemní, klidní, usměvaví. Jak to dělají?


Naučit se to můžete i Vy.

Na semináři Manažerské minimum vedoucí ŠJ Vás naučíme, jak lépe vyjít s časem, který máme. Jak delegovat práci, jak zvýšit samostatnost Vašich podřízených. Jak si rychle zkontrolovat vše podstatné na Vaší jídelně a pak klidně spát a užívat si zaslouženého odpočinku. Získané poznatky využijete i ve Vašem osobním životě. Získáte návod, jak si vybrat, co je pro Vás opravdu důležité, co mohou dělat druzí, a co není třeba dělat vůbec.

Váš čas i čas Vašich podřízených Vám pomůže ušetřit i program Organizace tím, že s jeho pomocí lépe rozvrhnete všechny činnosti na Vaší jídelně mezi Vaše podřízené pracovníky. Zároveň vše rozvrhnete tak, že nic nebudete dělat zbytečně, příliš často, nebo v nevhodnou dobu.

Tipy pro úsporu času ve školní jídelně přinese i elektronický miniseriál Jak na jídelně získat čas.

Čas na jídelně může zásadním způsobem ušetřit také informační systém jídelny, výdej a objednávání stravy kartou nebo čipem a objednávání po internetu. Tyto moderní informační nástroje při správném zavedení a řádném zaškolení přinášejí zcela zásadní úspory času a peněz.

Ve finančním vyjádření lze říci, že jedna koruna investovaná do informačního systému přinese nejméně pět korun úspor. Nutnou podmínkou je ale profesionální zavedení. Naše firma Vám toto zajistí celým komplexem produktů a služeb od prvotních auditů, manažerských školení, přes vlastní dodávku informačního systému a jeho důkladné proškolení až po následný servis a další rozvoj.

Nedostatek času Vám pomohou vyřešit tyto produkty VIS:

Manažerské minimum vedoucí ŠJ

Program Organizace

Informační systém jídelny

Výdej stravy na karty a čipy

Objednávání stravy na karty a čipy

Objednávání po internetu

Miniseriál Jak na jídelně získat čas

 

Pokud jste využili všech možností a přesto nenašli cestu, jak na to, zavolejte nám nebo napište. Jsme zde proto, abychom pro Vás něco vymysleli. "Neřešitelné" problémy nás opravdu zajímají. Pokusíme se Vám pomoci individuálním poradenstvím. Produkty i poradenství něco stojí, ale zbaví Vás i Vašeho šéfa starostí a ušetří Váš čas.

Prakticky vždy platí, že časové úspory z doporučených změn jsou vyšší, než částka zaplacená za jejich nalezení. Naše služby Vám ušetří Vaše peníze.

Napište nám

Máte-li problém, připomínku, dotaz či zajímavou zkušenost s řízením ŠJ, nenechávejte si ji pro sebe.
Podělte se o ni s námi