Mnoho administrativy

Pořád musíte vyplňovat nějaké formuláře? Zpracováváte ručně různá hlášení a statistiky? Máte stůl plný papírů? Uchováváte mnoho tištěných výstupů z počítače?

 

S administrativou ve školní jídelně Vám především pomůže informační systém jídelny, výdej a objednávání stravy kartou nebo čipem a objednávání po internetu. Tyto moderní informační nástroje při správném zavedení a řádném zaškolení přinášejí zcela zásadní úspory času a peněz. Ve finančním vyjádření lze říci, že jedna koruna investovaná do informačního systému přinese nejméně pět korun úspor. Nutnou podmínkou je ale profesionální zavedení. Naše firma Vám toto zajistí celým komplexem produktů a služeb od prvotních auditů, manažerských školení, přes vlastní dodávku informačního systému a jeho důkladné proškolení až po následný servis a další rozvoj.

 

Vaši administrativu Vám také pomůže uspořádat program Organizace. S jeho pomocí získáte podrobný rozpis pracovní náplně všech pracovníků. Jednoduše si také vytvoříte provozní řády a další vnitřní směrnice, které Vám ušetří mnoho papírů, podpisů a komplikací při kontrolách.

 

Součástí povinné administrativy je i řádně provedená a ověřená měsíční uzávěrka jídelny. K její kontrole můžete s výhodou použít Kontrolní systém. Po jeho zavedení budete tisknout minimum papírů, účetní budete odevzdávat často jedinou stránku a budete mít jistotu, že Vaše uzávěrka neobsahuje žádnou chybu.

 

Ke kvalitnímu zpracování administrativy školní jídelny přispějí tyto produkty VIS:

 Informační systém jídelny

 Výdej stravy na karty a čipy

Objednávání stravy na karty a čipy

Objednávání po internetu

Program Organizace

Kontrolní systém

 

Pokud jste využili všech možností a přesto nenašli cestu, jak na to, zavolejte nám nebo napište. Jsme zde proto, abychom pro Vás něco vymysleli. "Neřešitelné" problémy nás opravdu zajímají. Pokusíme se Vám pomoci individuálním poradenstvím. Produkty i poradenství něco stojí, ale zbaví Vás i Vašeho šéfa starostí a ušetří Váš čas.

Prakticky vždy platí, že časové úspory z doporučených změn jsou vyšší, než částka zaplacená za jejich nalezení. Naše služby Vám ušetří Vaše peníze.

Napište nám

Máte-li problém, připomínku, dotaz či zajímavou zkušenost s řízením ŠJ, nenechávejte si ji pro sebe.
Podělte se o ni s námi