Chyby a nejasnosti v uzávěrkách, špatná domluva s účetní

Nejste si jisti, jak rychle a jednoduše zkontrolovat měsíční účetní uzávěrku školní jídelny? Nemůžete se shodnout s účetní? Nenacházíte společnou řeč? Odevzdáváte mnoho výkazů a přehledů?

 

V těchto problémech Vám umíme velmi rychle pomoci. Jak správně a jednoduše si zkontrolujete správnost Vaší uzávěrky Vás naučíme na semináři Základy podvojného účetnictví a kontrola ŠJ. Pomůžeme Vám vyjasnit vztah s Vaší účetní - je vhodné, abyste se semináře zúčastnili společně. Pokud se potřebujete zdokonalit i v taktice jednání s "neoblomnou" účetní, pak je pro Vás vhodnější týdenní seminář Manažerské minimum vedoucí ŠJ. Ten obsahuje vše, co ten předchozí, navíc se naučíte správně jednat o sporných věcech tak, abyste předcházeli konfliktům.

Praktický nástroj pro kontrolu hospodaření jídelny Vám poskytne e-kurz Vedoucí ŠJ versus ekonomka. Naučí Vás porozumět si s ekonomkou a pomůže Vám zajistit soulad mezi výstupy z jídelny a účetní evidencí.

 

S pravidelnou měsíční kontrolou Vám také pomůže Kontrolní systém. Jde ounikátní soubor nástrojů (programů, metodik a doprovodných služeb) pro rychlou a účinnou kontrolu správného fungování školní jídelny. Zapíšete do něj několik klíčových dat a okamžitě vidíte případné rozpory a po jejich odstranění máte jednoduchý a dobře zkontrolovaný výstup pro Vaši účetní na jediné stránce. Pravidelným používáním této jednoduché kontroly vyloučíte možnost neodhalené dlouhodobé chyby, která se po několika měsících nebo letech jen velmi těžko napravuje a zpravidla ještě  za velké peníze.

 

Správnou uzávěrku a soulad s účetní Vám pomohou vyřešit tyto produkty VIS:

Základy podvojného účetnictví a kontrola ŠJ

Manažerské minimum vedoucí ŠJ

Kontrolní systém

e-kurz Vedoucí ŠJ versus ekonomka

 

Pokud jste využili všech možností a přesto nenašli cestu, jak na to, zavolejte nám nebo napište. Jsme zde proto, abychom pro Vás něco vymysleli. "Neřešitelné" problémy nás opravdu zajímají. Pokusíme se Vám pomoci individuálním poradenstvím. Produkty i poradenství něco stojí, ale zbaví Vás i Vašeho šéfa starostí a ušetří Váš čas.

Prakticky vždy platí, že časové úspory z doporučených změn jsou vyšší, než částka zaplacená za jejich nalezení. Naše služby Vám ušetří Vaše peníze.

Napište nám

Máte-li problém, připomínku, dotaz či zajímavou zkušenost s řízením ŠJ, nenechávejte si ji pro sebe.
Podělte se o ni s námi