Chybějící informace a znalosti o řízení školní jídelny

Možná v profesi vedoucí nebo ředitelky školní jídelny právě začínáte. Nebo jste se již delší dobu nezúčastnili žádného školení v oblasti managementu, práva nebo ekonomiky školní jídelny. Nejsou Vám jasné některé právní předpisy a jejich souvislosti.

 

V podobných případech Vám doporučujeme účast na týdenním semináři Manažerské minimum vedoucí ŠJ. Tam získáte základy pro Vaše manažerské působení na školní jídelně.

Zdokonalíte se ve schopnosti komunikace ve vypjatých situacích, jak si co nejlépe zorganizovat práci, jak řídit druhé lidi, jak je získat pro své cíle, jak mít pod kontrolou ekonomiku jídelny a jak jídelnu rozvíjet ke špičkové úrovni.

Toto školení doporučujeme opravdu každé vedoucí i ředitelce školní jídelny. Je vhodné jak pro začínající, tak i pro zkušené vedoucí i ředitelky školních jídelen.

Prakticky všichni účastníci toto školení hodnotí velmi pozitivně. Jejich zkušenosti najdete zde.

 

Pořádek v organizaci jídelny Vám pomůže zajistit program Organizace. S jeho pomocí rychle nadefinujete náplň Vaší práce i všech Vašich podřízených.

Snadno vytvoříte a následně budete udržovat provozní řád školní jídelny a další vnitřní předpisy. Najdete tam i klíčové zákony a vyhlášky často s podrobnými komentáři, které se vztahují přímo k provozování školních jídelen. Jsou tam obsaženy také nejrůznější manažerské zkušenosti a "finty", jak si usnadnit a současně zkvalitnit řízení jídelny.

Program Organizace je součástí každého licenční smlouvy pro programy VIS.

 

Některé rady a praktické náměty obdržíte zcela zdarma na informačním portálu www.jidelny.cz a také na krajských konferencích, které pro Vás portál pravidelně pořádá.

 

Důležité informace a znalosti o řízení ŠJ Vám pomohou získat tyto produkty VIS nebo partneři podporovaní VIS:

Manažerské minimum vedoucí ŠJ

Program Organizace

Konference a články www.jidelny.cz

 

Pokud jste využili všech možností a přesto nenašli cestu, jak na to, zavolejte nám nebo napište. Jsme zde proto, abychom pro Vás něco vymysleli. "Neřešitelné" problémy nás opravdu zajímají. Pokusíme se Vám pomoci individuálním poradenstvím. Produkty i poradenství něco stojí, ale zbaví Vás i Vašeho šéfa starostí a ušetří Váš čas.

Prakticky vždy platí, že časové úspory z doporučených změn jsou vyšší, než částka zaplacená za jejich nalezení. Naše služby Vám ušetří Vaše peníze.

Napište nám

Máte-li problém, připomínku, dotaz či zajímavou zkušenost s řízením ŠJ, nenechávejte si ji pro sebe.
Podělte se o ni s námi