Potíže se strávníky

Strávníci jsou Vaši zákazníci. Ale bývají s nimi starosti:

  • kuchařky někdy nezvládají projevy dospívajících dětí a mládeže
  • rodiče se svých dětí nepřiměřeně zastávají a bezmezně jim vše věří
  • učitelé (to jsou také Vaši zákazníci) nevhodně kritizují před dětmi stravu, vymýšlejí si nereálné požadavky
  • důchodci se hůře učí objednávat stravu na terminálu a častěji zapomínají, co vlastně udělali nebo chtěli

 

Vyjít v těchto situacích se všemi nebývá jednoduché. Jsou ale lidé, kteří to zcela přirozeně zvládají. A naučit se to můžete i Vy.

Hodně Vám v tom pomůže seminář Manažerské minimum vedoucí ŠJ. Naučíme Vás, jak zvládat konflikty, a přitom být v pohodě a cítit se dobře. Jak nepřijmout neoprávněný požadavek a přitom neurazit a jednat vstřícně.

Definovat co nejlépe vztah jídelny se strávníky Vám pomůže program Organizace. V něm si velmi rychle vytvoříte vlastní provozní řád jídelny. Jeho následné úpravy jsou pak otázkou minut.

Některé rady a praktické náměty obdržíte zcela zdarma na informačním portálu jidelny.cz a také na krajských konferencích, které pro Vás portál pravidelně pořádá. Tam bývají zařazovány zajímavé a prakticky použitelné přednášky o psychologii jednání se strávníky, s rodiči i s učiteli.

Pro důchodce máme moderní objednací terminály s velkou obrazovkou  a intuitivním ovládáním.

Kontakt jídelny se strávníky také výrazně zjednodušuje produkt Objednávání po internetu. Ten také přispívá ke zvýšení prestiže Vaší jídelny.

 

Potíže se strávníky Vám pomohou zvládnout produkty VIS nebo partneři podporovaní VIS:

Manažerské minimum vedoucí ŠJ

Program Organizace

Informační portál www.jidelny.cz a jeho krajské konference

Objednací terminály s velkou obrazovkou a intuitivním ovládáním

Objednávání po internetu

 

Pokud jste využili všech možností a přesto jste nenašli řešení pro Vaše starosti s nedostatkem prostředků pro Vaši ŠJ, zavolejte nám nebo napište. Jsme zde proto, abychom pro Vás něco vymysleli. "Neřešitelné" problémy nás opravdu zajímají. Pokusíme se Vám pomoci individuálním poradenstvím. Produkty i poradenství něco stojí, ale nemáte co ztratit.

Prakticky vždy platí, že nalezené roční úspory nebo nové zdroje jsou pokaždé vyšší, než částka zaplacená za jejich nalezení. Naše služby Vám ušetří nebo pomohou získat Vaše peníze.

Napište nám

Máte-li problém, připomínku, dotaz či zajímavou zkušenost s řízením ŠJ, nenechávejte si ji pro sebe.
Podělte se o ni s námi