Potíže s nadřízeným, zřizovatelem

Dobře vycházet s nadřízeným nebo se zřizovatelem nebývá vždycky jednoduché:

  • někteří jsou namyšlení, panovační nebo arogantní
  • nemají na Vás čas, nejste pro ně důležití
  • odbudou Vás nebo něco přislíbí, ale potom je vše jinak
  • chtějí po Vás výsledky a zodpovědnost, ale nedají Vám příslušné pravomoci
  • úspěchy si rádi přivlastní, u každého nezdaru snadno označí viníka
  • někteří se vyznačují všemi uvedenými znaky

 

Poznáváte v tom svého šéfa? Ano, tak to někdy bývá. Nemáte to jednoduché, ale máme pro Vás dobrou zprávu. Ať je Váš vztah s nadřízeným jakkoliv špatný, vždy existuje cesta ke zlepšení.

Hodně Vám v tom pomůže seminář Manažerské minimum vedoucí ŠJ. Zjistíte, jak má správně fungovat vztah podřízený-nadřízený. Získáte i konkrétní rady, jak tento vztah můžete pozitivně ovlivnit právě Vy, co je dobré dělat a co nedělat. I u složitého rozhovoru s nadřízeným můžete významně ovlivnit, zda proběhne v klidu a pohodě nebo ve stresu a s negativními dopady.

Na Váš vztah s nadřízeným má vliv i stanovený pořádek v tom, co kdo na jídelně dělá. Ten Vám pomůže zorganizovat program Organizace.

Některé rady a praktické náměty obdržíte zcela zdarma na informačním portálu jidelny.cz a také na krajských konferencích, které pro Vás portál pravidelně pořádá.

 

Potíže s nadřízeným a zřizovatelem Vám pomohou zvládnout produkty VIS nebo partneři podporovaní VIS:

Manažerské minimum vedoucí ŠJ

Program Organizace

Informační portál www.jidelny.cz a jeho krajské konference

 

Pokud jste využili všech možností a přesto nenašli cestu, jak na to, zavolejte nám nebo napište. Jsme zde proto, abychom pro Vás něco vymysleli. "Neřešitelné" problémy nás opravdu zajímají. Pokusíme se Vám pomoci individuálním poradenstvím. Produkty i poradenství něco stojí, ale zbaví Vás i Vašeho šéfa starostí a ušetří Váš čas.

Prakticky vždy platí, že časové úspory z doporučených změn jsou vyšší, než částka zaplacená za jejich nalezení. Naše služby Vám ušetří Vaše peníze.

Napište nám

Máte-li problém, připomínku, dotaz či zajímavou zkušenost s řízením ŠJ, nenechávejte si ji pro sebe.
Podělte se o ni s námi