... Tady jste doma

LÉTO JE TU! VYTĚŽTE Z NĚJ MAXIMUM

25.06.2020 996

Využijte toto období na maximum - VZDĚLÁVEJTE SE

Vyberte si přesně to, co Vám sedne

 

 

Rádi se poučíte z příběhů ostatních?

Rádi si čtete, co ostatní zažívají a poučujete se z jejich příběhů? Pak je pro Vás jako šitá webová stránka plná takovýchto příběhů. Stránka nese název TÝM EXPERTŮ a najdete v ní nesčetno dotazů a příběhů za školních jídelen a dalších stravovacích provozů. Všechny tyto dotazy a příběhy jsou okomentovány a v podsatě rozuzleny experty na společné stravování, kteří radí, co v jaké situaci dělat a svá tvrzení navíc podkládají platnou legislativou, pokud taková existuje. Abyste získali do takové webové stránky přístup, je nutné se zaregistrovat a přístup si objednat. Cena je od 600.- za rok a příběhy a či zodpovězenými dotazy to jen začíná.

  Přesně tohle chci.

 

Spíše než čtení, Vás baví sledování videí a rádi si za slovy představíte i obličej?

Máte rádi vzdělávání z pohodlí své pracovny, gauče nebo zahrady? Pak jsou pro Vás jako šité na míru online semináře, které jsou vysílány na youtube. Jediné, co pro takové vzdělávání potřebujete, je telefon, tablet nebo počítač a připojení na internet. Pak už jen zapnete video a ponoříte se do tajů hromadného stravování. Videa můžete sledovat živě, to pak můžete psát i komentáře a ptát se na konkrétní informace k tématu a nebo sledovat  později ze záznamu, v podstatě kdykoliv, až budete mít čas nebo náladu.

Takové vzdělávání má obrovskou výhodu v tom, že se ho můžete zúčastnit kolikrát chcete, ale zaplatíte si ho jen jednou. Cena online seminářů VIS je 900,- na rok, kdy se běheme tohoto roku můžete těšit na více jak 20 online školení a tak Vás jedno školení vyjde na cca 45 Kč. A to se rozhodně vyplatí.

 Chci se vzdělávat on-line.

 

Buďte u toho!

Léto 2020 nabité novými akcemi a příležitostmi.

 

Rádi píšete testy a dostáváte certifikáty?

Pak Vás jistě osloví Elektonické kurzy, které čekají jen na to, až projdete testem a dokážete, že probíranou látku máte v malíku. E-kurzy jsou na témeta "DPH ve školní jídelně", "Ekonomka vs. vedoucí ŠJ - spolupráce nebo boj" a "Jak správně spočítat kalulaci cen jídel".

Pokud Vás kalkulace zajímají, což by opravdu měly, protože přeceňovat byste měli minimálně jednou ročně, a nechcete se kalkulace učit, pak Vás jistě potěší, že k vytvoření přehledných kalkulačních listů a výpočtu všeho, co se týká cen ve školní jídelně, můžete použít KAČKU, která veškerou práci udělá prakticky za Vás ;-) E-kurzy Vám ale vřele doporučujeme, za 390,- za kurz projdete konkrétní téma od A do Z a jistě se dozvíte spoustu nových informací.

  Chci se učit pomocí e-kurzů. 

 

Když já bych něco zdarma....

... i pro Vás máme tip na to, jak se obohatit a získat nové vědomosti. Přihlaste se k odběru tematických miniseriálů a my Vám každý týden pošleme na e-mail 1 miniseriál, se kterým se vždy naučíte něco nového a posunete zase o krok vpřed.

  Chci se přihlásit k odběru. 

 

Nazapomínejte, že jednotlivé možnosti, jak se vzdělávat, můžete mezi sebou navzájem kombinovat a úplně nejvíce získáte, když okusíte od každé možnosti trochu.