... Tady jste doma

JARNÍ ÚKLID VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ #2.TIP

09.04.2020 805

Staré lidové rčení říká "Všechno zlé je pro něco dobré" a i toto období, na kterém bychom hledali jen málo pozitivního, nám přeci jen něco dobrého přináší.

Přináší nám ČAS.

Přináší nám čas, který jsme si tak dlouho přáli. Pořád jsme říkali, až bude čas, až jindy.
Ale upřímně, kdy nastane lepší "jindy" než teď?

Teď je ten správný čas napravit staré resty, udělat si ve všem pořádek a až se vrátíme do práce, tak začít s čistou hlavou a čistým stolem.

Měsíc duben je ve znamení tipů a rad, jak si ve svých věcech uklidit a získat tak vytoužený klid a nadhled.


Předchozí #1. TIP Vám doporučuje nechat si zkontrolovat svůj program a svá data. Jen tak budete mít jistotu, že máte vše v pořádku. Uklidíte-li si ve svých datech, můžete se do práce vrátit s čistou hlavou a začít s čistým stolem.

#2. TIP

Připravte se na návrat svých strávníků

Všem je jasné, že znovuotevření škol a návrat strávníků do školních jídelen bude v podstatě synonymem začátku školního roku. A začátky školního roku bývají nejen pro vedoucí školní jídelny často stresující. Jsou na ni kladeny vysoké nároky, aby bylo vše v pořádku a zařízeno, zároveň musí hojně komunikovat se strávníky, nebo jejich rodiči a upravovat jejich přihlášky stravy. Je to v podstatě takový týdenní nekonečný maraton mezi kuchyní a kanceláří.

Proto, chcete-li se vyhnout náporu alespoň ze strany strávníků či rodičů, máme pro Vás jednoduché řešení. Nechte přihlášky a odhlášky stravy na nich a zbavte se této zodpovědnosti. Nemusíte být přeci otrokem Vašeho telefonu a e-mailu. Celou tuto situaci řeší aplikace, která nese název Strava.cz. 

 

Jak to funguje v praxi?

Vytvoříte jídelníček a zveřejníte ho. 

Všem strávníkům přihlásíte stravu a pošlete jim informaci, že jste jídelníček zveřejnili. O nic víc se pak nestaráte. Je to jednoduché, stačí párkrát kliknout v programu.

Strávníci, či jejich rodiče, se na www.strava.cz nebo v mobilní aplikaci Strava.cz přihlásí do svého účtu a sami si odhlásí jídlo, pokud ho v konkrétní den nechtějí, případně si změní objednávku například z jedničky na dvojku.

Vy se již o tyto změny nestaráte a změny a odhlášky necháváte na nich.

 

Všechny potřebné informace, jak si ulehčit život se Strava.cz najdete zde.

Do konce dubna můžete využít akce, kdy při zavedení Strava.cz ve Vaší jídelně oblečeme Váš tým do krásných barevných zástěr. Více zde.