... Tady jste doma

Jak komunikovat v době karantény se svým okolím? Máme tipy!

03.04.2020 720

Toto období si více než kdy žádá vynalézavost, důvtip a snahu hledat nové cesty a způsoby, jak neztratit kontakt se svým okolím. 

Existuje celá řada on-line nástrojů, díky kterým se můžete se svými přáteli, kolegy a kolegyněmi či žáky setkávat klidně denně. Tyto nástroje Vám umožní se vidět, slyšet, posílat si mezi sebou soubory, sdílet obrazovku a mnoho dalšího. Ve většině těchto nástrojů je vždy 1 moderátor, který navíc může vypínat mikrofony a webkamery jendotlivých účastníků ve vysílání. To se bude jistě hodit při pracovncíh poradách či on-line vyučování Vašich žáků a studentů.

 

VZDĚLÁVEJTE SE - BAVTE SE - SETKÁVEJTE SE

 

Pod tímto odkazem najdete celou řadu on-line nástrojů a jejich srovnání. Velká část těchto nástrojů je pro školy zdarma.

Autorem tohoto odkazu není Rádce jídelny, ani VIS Plzeň.

Rozhodnete-li se pro stejný nástroj, jaký používá VIS Plzeň, tedy pro Stream Yard, pod tímto odkazem najdete přehledý návod, jak aplikaci používat.

PODÍVEJTE SE NA WEBINÁŘ A ZJISTĚTE, JAK NA TO

 

Podívejte se na webinář, ve kterém Vám prozradíme, jak společnost VIS Plzeň vzdělává své zákazníky pomocí tak zvaných webinářů. Dozvíte se,  jaké má zkušenosti a tipy pro efektivní on-line komunikaci.

Toto vzdělávání provozuje společnost VIS více jak 2 roky a v době karantény využila nástroje určené původně k výuce i jako zpsůob, jak se mohou její zaměstnanaci setkávat bezpečně a z pohodlí domova.