Ubývající strávníci

S počtem strávníků zápasí řada jídelen. Od počtu strávníků je odvozena dotace na mzdy pracovníků. Počet cizích strávníků v rámci doplňkové činnosti přímo ovlivňuje dodatečné prostředky, které může jídelna využít pro svůj rozvoj.

Vývoj populační křivky ovlivnit nemůžete. Přesto Vám umíme poradit, jak zvýšit počet strávníků na speciálním semináři Jak rozšířit doplňkovou činnost a získat nové strávníky.

Zájem o Vaši jídelnu můžete také zvýšit účastí na kurzech Trendy v moderním vaření, pořádané společností jidelny.cz.

Strávníky jistě také přivede do jídelny možnost výběru z většího množství jídel a pohodlný výdej a objednávání pomocí karty nebo čipu a objednávání internetem. Velmi často při zavedení karetního systému dochází zcela automaticky ke zvýšení počtu strávníků.

Další rady, jak si správně stanovit cíl (např. ke zvýšení počtu strávníků) a pak ho se svými spolupracovníky splnit, získáte na semináři Manažerské minimum vedoucí ŠJ.

Tipy pro získání nových stráníků či rozšíření doplňkové činnosti najdete také v elektronických miniseriálech, které můžete odebírat zcela zdarma.

 

S úbytkem strávníků Vám pomohou tyto produkty VIS nebo partneři podporovaní VIS:

Jak rozšířit doplňkovou činnost a získat nové strávníky

Informační portál www.jidelny.cz a jeho Trendy v moderním vaření

Výdej na karty nebo čipy

Objednávání na karty nebo čipy

Objednávání po internetu

Manažerské minimum vedoucí ŠJ

Elektronické miniseriály

 

Pokud jste využili všech možností a přesto nenašli cestu, jak na to, zavolejte nám nebo napište. Jsme zde proto, abychom pro Vás něco vymysleli. "Neřešitelné" problémy nás opravdu zajímají. Pokusíme se Vám pomoci individuálním poradenstvím. Produkty i poradenství něco stojí, ale zbaví Vás i Vašeho šéfa starostí a ušetří Váš čas.

Prakticky vždy platí, že časové úspory z doporučených změn jsou vyšší, než částka zaplacená za jejich nalezení. Naše služby Vám ušetří Vaše peníze.

Napište nám

Máte-li problém, připomínku, dotaz či zajímavou zkušenost s řízením ŠJ, nenechávejte si ji pro sebe.
Podělte se o ni s námi